istanbul jewelry show 2024
12
Nis

İstanbul Jewelry Show 2024

Mücevher tutkunlarının merakla beklediği İstanbul Jewelry Show 2024 organizasyonu, 17-20 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Model Pırlanta olarak bu organizasyonda yerimizi almak için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Pırlantanın zarafetini taşıyan yüzük, küpe, kolye ve setlerimiz ile fuara damga vurmaya hazırlanıyoruz. Elmas modeller ve erkeklere özel koleksiyonumuz da fuarın seçkin markalarından biri olmamızı sağlayacak.

İstanbul Jewelry Show 2024 Nasıl Bir Organizasyon?

1986 yılından beri düzenlenen İstanbul Jewelry Show, dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alıyor. Bu fuar; üreticileri, toptancıları, ihracatçıları ve tasarımcıları buluşturuyor. Aynı zamanda mücevher tutkunları da en özel parçalara fuar aracılığıyla ulaşıyor.

Model Pırlanta markası olarak fuarda siz değerli müşterilerimizle buluşmayı umuyoruz. Siz de İstanbul Jewelry Show 2024’te yer alarak, en kaliteli ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Yeni mücevher trendlerini yakından görebilmek de bu fuarın size sunduğu fırsatlar arasında yer alıyor.

Neden İstanbul Jewelry Show 2024’te Yer Alıyoruz?

Sadece seçkin markaların yer aldığı İstanbul Jewelry Show 2024’e dâhil olmak markamız için gurur kaynağıdır. Her zaman en seçkin pırlantaları, en özgün tasarımlarla sizlere sunarken büyümeye ve gelişmeye de devam ediyoruz. İstanbul Jewelry Show’u da bu noktada bir fırsat olarak görüyoruz. Fuarda yer alma amaçlarımızı sizlere şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Dünyanın en kaliteli pırlanta üreticileri ile iş birliği yapmak
  • Değerli taş, metal, makine gibi üretim sürecinin en önemli bileşenleri için tedarik ağını genişletmek
  • Sektörün ileri gelenleri ile ticari ilişkiler kurmak ve başarılı anlaşmalara imza atmak
  • Dünyaca ünlü tasarımcıların ilham veren seçkin koleksiyonlarını görmek
  • Model Pırlanta markasının ününü tüm dünyaya duyurmak

istanbul jewelry show nisan 2024İstanbul Jewelry Show 2024, Yeni Tasarımlarımıza İlham Verecek!

Pırlanta deyince akla gelen isimlerin başında gelen Model Pırlanta markamız, ürün gamını her yıl seçkin tasarımlarla zenginleştiriyor. İstanbul Jewelry 2024 organizasyonu da ürün yelpazemize seçkin tasarımlar ekleyebilmemiz için iyi bir fırsat olacak. Organizasyon sırasında yeni tasarımlarımıza ilham olacak etkinliklerin takipçisi olacağız.

Art Of Jewellery-Inspiration Hub, fuarda yer alan ve tasarımcılara ilham olan etkinliklerden biri olarak öne çıkıyor. Bu etkinliğin amacı sanatın ve sanatçıların ortaya koyduğu eserlerin mücevher tasarımlarına daha fazla yansıması olarak ifade edilebilir. Her yıl, bu etkinlik sırasında geliştirilen farklı projeler, Model Pırlanta gibi pek çok markaya ilham veriyor.

İstanbul Jewelry Show 2024 Tarihleri

Model Pırlanta markamızın ürünlerini keşfetmek ve en son tasarımlarımızı görmek için siz de fuardaki yerinizi alabilirsiniz. İstanbul Jewelry Show 2024, 17 Nisan tarihinde saat 11.30’da başlayacak. İlk gün saat 19.00’a kadar sürecek olan fuar, 18-19 Nisan tarihlerinde 09.30’dan itibaren ziyaret edilebilecek. Fuarın son günü ise 20 Nisan olarak belirtildi. 20 Nisan tarihinde 09.30’dan 17.00’ye kadar fuarı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Jewelry Show 2024 Ulaşım

İstanbul Jewelry Show 2024 için İstanbul Fuar Merkezi’ne ulaşım için ücretsiz shuttle olanağından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda Havaist ve taksi gibi ulaşım araçlarını da tercih etmeniz mümkündür.  Fuar alanı, İstanbul Havaalanına 42 km; Sabiha Gökçen Havaalanına 70 km mesafede yer alıyor. Fuar hakkında merak ettiğiniz diğer detaylara https://www.istanbuljewelryshow.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Konumunuzdan yol tarifi almak için tıklayabilirsiniz.